Köszönjük, az üzenetét megkaptuk!

Hoppá, valami hiba történt a küldés során :(

Hogy miért jó ez a sport?

A vitorlás hajó tökéletes találmány, vízen lenni pedig akár szélcsendben, akár friss szélben a legcsodálatosabb élmény: pihenés és kaland együttesen. A vitorlázásban az a legszebb, hogy sok más sporttal ellentétben bárkinek ajánlható, bármilyen korban elkezdhető, nem kell hozzá különleges adottság. Hölgyek és urak, minden korosztályban képesek megtanulni hajót vezetni, ha kellő érdeklődéssel bírnak a hajózás iránt, és kellő alázattal a természet erőivel szemben.

Minden nő olyan pasiról álmodik, aki dühöngő szélben bátran vezeti hajóját a tajtékzó habok hátán. Ennél már csak az nagyobb csoda- és nem láttam lányt, akit, ne rajongtak volna körül a legjobb pasik - aki megszelídítve a szeleket száguld hajójával a szelek szárnyán.

Ezt ajánljuk nektek, hogy vitorlás táborunkban Ti lesztek, akik bronzbarna testtel hódolhattok eme kiváló sportnak.
Terveink között szerepel, hogy a táborban biztosítsunk a tudás szinteteknek megfelelő hajót, a két személyes versenyhajóktól, az öt személyes nagyhajón át a forma 1 es katamaránig.

2014. 11. 20.  |  21:00